Biz Kimiz

We build Strong Brands!

BİZ KİMİZ

Ajansımız Hakkında

Navigasyonların arabanın ön camından cebimizdeki telefona girdiği, çocuğunuzu koluna taktığınız küçük bir saat ile günün her anı okulda takip edebildiğiniz hatta saatten arayarak görüntülü konuştuğunuz bir dünyada yaşıyoruz. Kısacası hayatımız baş döndüren büyük bir hızla dijitalleşiyor. Ve markalar, şirketler, sanatçılar bu baş döndüren hıza ayak uydurmakta zorlanıyor. Gelenekselden Dijitale dönüşümü başaranların ayakta kalacağı bir dönemdeyiz.
İşte Mood Dijital olarak biz de bu dönüşümü size sağlamak için kurulduk. Tüm kariyerlerini dijital fikirler üzerine kurmuş kreatif ekibimizle Video üretimi, Seslendirme, Sosyal Medya yönetimi, Web sitesi kurulumu, Seo Yönetimi, İnternet reklamlarının planlanması gibi bir çok alanda size çözüm üretmeye hazırız. Hadi Birlikte Başlayalım!

Video & Seslendirme

Seslendirme
95%
Illustrator
85%
InDesign
75%
PHP | Wordpress
98%
Photoshop
92%
Premier
85%

Müşterilerimizi Dostlarımızı Seviyoruz

Müşteri değil Dost. Mottomuz budur. Bizimle çalışmaya başladığınızda menfaatlerini koruduğumuz, içimizden biri gibi gördüğümüz ve onun için hep iyiyi düşündüğümüz dostlarımızdan birisi olursunuz. Sizin mutluluğunuz bizim de mutluluğumuz olur. Çünkü dostlar her zaman birbirinin iyiliğini ister.

Metodumuz

Medya sektörünün en büyük holdinglerinde ve reyting rekoru kıran projelerinde yer almış tecrübeli ekibimizle sizin için en iyi sonuçları alacak fikirler üretiriz.